Beszerzési vezető

Üdvözlünk a HUFBAU-nál!

Téged keresünk, ha szeretnél egy fiatalos, dinamikus csapatban dolgozni, szereted az innovatív gondolkodást és a nyitott cégkultúrát, és tapasztalatoddal hozzá tudsz járulni egy piacvezető jövőkép sikeres eléréséhez.

A munkakör leírása

  • éves kondíciós tárgyalások lebonyolítása
  • folyamatos kapcsolattartás a beszállítói körrel, beszerzések optimalizálása
  • termékportfolió bővítése, szállítói kör optimalizálása
  • piaci információk elemzése, riportolása, döntéselőkészítés támogatása
  • beszerzési folyamatok, szerződések nyomon követése
  • szoros kapcsolattartás telephelyek vezetőivel, beszerzési csapat tagjaival és egyéb operatív társterületekkel
  • kereskedelmi és marketing folyamatok támogatása beszerzési oldalról
  • áruházi termék szortiment menedzsmentje

Szükséges végzettség, tapasztalat

  • beszerzésben, beszerzés menedzsmentben szerzett minimum 3 éves tapasztalattal rendelkezik, építőipari ismeret előnyben
  • nyitott személyiség, aki mind önállóan, mind csapatban hatékonyan, folyamatok mentén tud dolgozni
  • sikerorientált, határozott személyiség, aki proaktívan gondolkodik
  • gazdasági végzettségű, otthon van a kontrolling világában, de kereskedelmi szemléletével komplex döntésekre képes
  • kiválóan kommunikál, magas szinten tárgyal nagyértékű üzleteket
  • szeret folyamatosan fejlődni, és jól érzi magát egy stratégiai fejlődés mentén, sokrétű projektek szereplőjeként
  • tárgyalási szinten beszél angolul
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik

Juttatások

  • versenyképes jövedelem, ami a sikereidet is külön díjazza
  • modern munkaeszközök és munkakörnyezet
  • hibrid munkavégzés lehetősége
  • folyamatos fejlődési lehetőséget, képzéseket
  • önálló munkavégzést, nyitott cégkultúrát, ahol nincsenek gátak, de van egy inspiráló csapat
  • cégautó

A munkakörről

Munkakör megnevezése

Munkavégzés helye

Budaörs

Munkaidő

8 óra

3 év

Idegen nyelv ismerete

tárgyalási szint angolul

PÉNZTÁROS

Töltsd ki a jelentkezési ürlapunkat.

Az ön személyes adatait a megfelelő adatkezelők fogják kezelni az Adatvédelmi nyilatkozatban foglaltak szerint.

Adatvédelemmel kapcsolatos jogaira, valamint elérhetőségi adatakinkra vonatkozóan itt talál információt.

Köszönjük jelentkezésed!

Jelentkezésedet e-mailben visszaigazoljuk, ha nem találod elsőre levelezőfiókodban, nézd meg a spam mappában. Ha itt sem találkozol visszaigazolásunkkal, keress minket bátran a pozíciót meghirdető elérhetőségeken!