Kommunikációs szakértő

Üdvözlünk a HUFBAU-nál!

Magyarország meghatározó építőanyag- és barkácsáru kereskedelmi hálózata budaörsi Országos Központjába tapasztalt kommunikációs szakértőt keres.

Téged keresünk, ha szeretnél egy fiatalos, dinamikus csapatban dolgozni, szereted az innovatív gondolkodást és a nyitott cégkultúrát, és tapasztalatoddal hozzá tudsz járulni egy piacvezető jövőkép sikeres eléréséhez.

A munkakör leírása

  • a kommunikációs stratégia végrehajtása, a marketing és kereskedelmi projektek támogatása,
  • folyamatos kapcsolattartás ügynökségekkel, gyártókkal, kereskedő partnereink marketing, kommunikációs vezetőivel, munkatársaival,
  • közreműködés a „corporate identity” fejlesztésében, különös tekintettel a vállalati arculatváltásra, ezzel egyidőben az országos belső kommunikáció tervezése, megvalósítása
  • a kommunikáció teljes eszköztárának (print, online) gyártásának felügyelete, tartalommal való megtöltése,
  • kereskedelmi promóciók, akciók kommunikációjának tervezése, megvalósítása.

Szükséges végzettség, tapasztalat

  • kommunikációs területen szerzett 3-5 éves tapasztalattal rendelkezel,
  • jártas vagy a kommunikációs stratégia támogatásában, kivitelezésében,
  • gyakorlatot szereztél az összetett, komplex projektek önálló tervezésében és lebonyolításában, folyamatok mentén haladó munkavégzésben,
  • nyitott, sikerorientált, proaktív személyiség vagy, aki csapatban is hatékonyan dolgozik,
  • kiválóan kommunikálsz,
  • magas színvonalú vizuális kultúrával, jó íráskészséggel rendelkezel,
  • szakirányú végzettséggel rendelkezel a kommunikáció és/vagy marketing területen,
  • szeretsz folyamatosan fejlődni, és jól érzed magad egy stratégiai építkezésben, sokrétű projektek szereplőjeként,
  • társalgási szinten beszélsz angolul,
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel,
  • A jelentkezésednél előnyt jelent, ha dolgoztál már élesben projektkezelő rendszerekkel, és/vagy építőanyag-gyártói vagy kereskedői oldalról érkezel.

Juttatások

  • versenyképes jövedelmet, ami a sikereidet is külön díjazza,
  • modern munkaeszközöket és munkakörnyezetet,
  • hibrid munkavégzés lehetőségét,
  • folyamatos fejlődést, szakmai képzéseket,
  • önálló munkavégzést, nyitott cégkultúrát, ahol valóban nincsenek szakmai korlátok, de van egy inspiráló csapat.

A munkakörről

Munkakör megnevezése

Munkavégzés helye

Budaörs

Munkaidő

8 óra

3 év

Idegen nyelv ismerete

tárgyalási szint angolul

PÉNZTÁROS

Töltsd ki a jelentkezési ürlapunkat.

Az ön személyes adatait a megfelelő adatkezelők fogják kezelni az Adatvédelmi nyilatkozatban foglaltak szerint.

Adatvédelemmel kapcsolatos jogaira, valamint elérhetőségi adatakinkra vonatkozóan itt talál információt.

Köszönjük jelentkezésed!

Jelentkezésedet e-mailben visszaigazoljuk, ha nem találod elsőre levelezőfiókodban, nézd meg a spam mappában. Ha itt sem találkozol visszaigazolásunkkal, keress minket bátran a pozíciót meghirdető elérhetőségeken!