Teherautó sofőr

Üdvözlünk a HUFBAU-nál!

A HUFBAU szombathelyi Építőpontjának fiatalos csapatába napi munkavégzésre keresünk teherautó sofőrt. Az Építőpont tulajdonosa és üzemeltetője Nyugat-Magyarország legnagyobb építőanyag kereskedője, a BNF Kft., amely közel 30 éve az ország meghatározó piaci szereplője.

A munkakör leírása

  • Építési anyagok kiszállítása és daruzása a vevők részére, Szombathely és környékén
  • Termékeink szállítása telephelyek között (Szombathely, Csorna, Kapuvár, Győr, Mosonmagyaróvár)
  • Munkaidő: heti 40 óra, 1 műszakos (nappali) munkarend, szabad hétvégékkel

Szükséges végzettség, tapasztalat

  • Érvényes C vagy C+E kategóriás jogosítvány
  • Érvényes GKI kártya
  • Érvényes tachográf kártya (sofőr kártya)
  • Emelőgépkezelői bizonyítvány (4451 járműre szerelt daru)

Áruszállítási és daruzási tapasztalat előny jelent.

Juttatások

Mobiltelefon

A munkakörről

Munkakör megnevezése

Munkavégzés helye

Szombathely

Munkaidő

egy műszakos, nappali munkarend, szabad hétvége

C vagy C+E, GKI és sofőr kártya, emelőgépkezelői bizonyítvány

Idegen nyelv ismerete

nem szükséges

PÉNZTÁROS

Töltsd ki a jelentkezési ürlapunkat.

Az ön személyes adatait a megfelelő adatkezelők fogják kezelni az Adatvédelmi nyilatkozatban foglaltak szerint.

Adatvédelemmel kapcsolatos jogaira, valamint elérhetőségi adatakinkra vonatkozóan itt talál információt.

Köszönjük jelentkezésed!

Jelentkezésedet e-mailben visszaigazoljuk, ha nem találod elsőre levelezőfiókodban, nézd meg a spam mappában. Ha itt sem találkozol visszaigazolásunkkal, keress minket bátran a pozíciót meghirdető elérhetőségeken!